Mějte krásné vlasy i pod čepicí

Zainvestujte do kvalitních vlasových produktů
Základem pro boj s vysušenými a elektrizujícími vlasy je především dobře zvolená vlasová kosmetika. Kvalitní šampon, kondicionér a maska na vlasy by měli být pro každou ženu samozřejmostí. Vhodné jsou i různé oleje, které chrání vlasy před vlhkem a poskytují jim ochranu před elektrizováním. Proteinový sprej chrání vlas před blednutím barvy a tepelným poškozením, což uvítají ženy, které své vlasy každý den žehlí. Za zkoušku stojí i stylingová mlha, která vyživuje suché, zničené vlasy a zabraňuje nepříjemnému poletování.
zimní hrnek
Omezte používání kulmy a žehličky
Pokud jste zvyklá si vlasy každý den vlnit do rozverných loken, dejte v zimních měsících vlasům trochu více klidu. Vlasy každého z nás musí v zimě čelit spoustu nepříznivým vlivům jako déšť, mráz, střídání teplot a další tepelné zásahy by je akorát více oslabili. Navíc pokud nosíte čepice, lokny se Vám rozpadnou, co by dup. Také každodenní žehlení vlasů jim příliš neprospěje, vlasy raději schovejte pod pohodlnou čepici či kapuci. Chráníte je tak před nepříznivými vlivy a bude to na nich vidět.
školačka na kolejích
Nechte si ostřihat konečky každý měsíc
V zimních měsících vlasy opravdu trpí, a tak je dobré jim dopřát právě teď zvláštní péči. Kadeřníci radí – nechte si zastřihnout konečky každých 4-6 týdnů a Vaše vlasy budou vypadat perfektně. Nejenom, že budou působit zdravěji, ale kvalitní střih pěkně vynikne i pod Vaší zimní čepicí. Není pravda, že pod čepicí není nic vidět, možná chvíli. I v zimním kulichu může krásně vyniknout Váš nový střih. Pokud se bojíte, že Vás kadeřnice ostříhá příliš, zavčas jí to řekněte. Dohodněte se jen na cca 1,5 cm každý měsíc.
foukání do sněhu
Správný výběr čepice
Možná Vás překvapí, že při výběru zimního kulichu není důležitý jen design. Čepici je vhodné volit trochu volnější, aby se Vám lépe nasazovala. Budete se v ní cítit lépe, a i Váš účes nebude tolik zatěžován. Další důležitou roli hraje i materiál, ze kterého je vyrobena, proto si pečlivě přečtěte složení.

4.1
14