Podnikání · 28. 11. 2023

Poudzro na lahev- její skvělá ochrana


Ochranná pouzdra na lahev většinou používají distributoři, aby se skleněná láhev s chutným nápojem dostala na určené místo v pořádku. každou láhev uloží do speciálního pouzdra a následně do krabice a zašlou. Nicméně pouzdro na lahev je možné využít například pro další křehký materiál, aby se nerozbil. Obal na lahev může využít i například běžný člověk, který posílá láhev jako dárek například přes poštu anebo si ji che přibalit do svého zavazadla. Firma BALTETO zrovna tyto obaly na lahev nabízí za rozumnou cenu a zboží doručí lusknutím prstu, tedy poměrně rychle.

pouzdro na lahev varianta 1

Firma BALETO nabízí hned dvě varianty. První varianta je nafouklé pouzdro na láhev. Jedno balení obsahuje 88 kusů a stojí 630 korun bez DPH a s FPH pak 762 korun. Každé pouzdro v balení je již nafouklé a zcela připravené pro použití, a tedy ochranu křehké láhve, popřípadě jiných křehkých věcí. Tyto pouzdra vyrábí firma EuProMed. Jedno nafouklé pouzdro má rozměry 40 x 24 centimetrů. Jednoduše a efektivně křehkou skleněnou láhev ochrání pře nárazy, a tedy i rozbitím a vzduch je velmi skvělý pro toto využití. Firma BALETO nabízí ještě druhou variantu pouzder na láhev.

pouzdro na lahev varianta 2

V tomto případě se jedná o roli, která obsahuje 300 kusů jednotlivých pouzder na lahev. Jedno pouzdro má rozměry 40 x 24 centimetrů. Za jednu roli zaplatíte 1 050 korun bez DPH a 1 270,50 korun i s DPH. Každé pouzdro je průhledné. Doporučuje se, abyste každé pouzdro před použitím nafoukli například díky kompresoru či pumpy, aby dané pouzdro na skleněnou láhev ji dostatečně ochránilo před nárazem a následným či případným rozbitím a poškozením. Je to velmi efektivní. Láhev je vlastně umístěna ve vzduchovém vaku a díky tomu je úžasně ochráněna před poškozením. Takto snadno můžete poslat láhve či popřípadě jiné skleněné a křehké předměty v klídku poštou a podobně a rozhodně se nemusíte obávat jakéhokoli poškození.