Nezařazené · 23. 6. 2019

Epilátor


Dámy, jistě jste si všimli zvyšujících se teplot venku a s nimi to láká ukázat své ladné nožky v jejich plné kráse. Podívejme se pravdě do očí, většina z nás si své nohy přes zimu neholila ani jinak neodstraňovala chloupky a nyní nohy vypadají, jako by Vám je půjčil medvěd. Tak šup, pojďme s tím něco udělat. Zarostlé nohy opravdu nejsou v módě.

ruka s foťákem

Je několik možností. Zcela bezbolestná, tedy pokud se neříznete, je nohy si oholit. To ovšem vydrží jen několik málo dní a už zase máte strniště, které je ještě lépe viditelné, protože vlákno chlupu se oholením oživilo a chlup je tmavší a silnější. A holit si nohy ob den až dva je otrava. Jak na to tedy vyzrát?
elektrický epilátor

Depilace. Také se Vám při tom slovu ježí chlupy na těle, z důvodu, jak nepříjemné to je? Nanést horký vosk a pak přichází to nejhorší. Prudkým pohybem vosk strhnout. Au. Často při tom dochází k velkému podráždění kůže. Je pravda, že než bude nutné tuto proceduru opakovat, uteče přibližně měsíc. Chloupky jsou totiž odstraněny i s jejich cibulkou a chvíli trvá, než se cibulka obnoví.

Potom si můžete nechat provést depilaci laserem, což je trvalá metoda, ale s velkou počáteční investicí v řádu desetitisíc. Výhodou je, že má dlouhodobé až trvalé účinky.

Mám pro Vás dobrou zprávu, ještě tu jsou epilátor. Také odstraňují chloupky i s cibulkou a je to metoda, která je o dosti méně bolestivá, než například depilace voskem. Jednoduše přejedete bzučícím přístrojem, on cestou chytá a prudce vytrhává chloupky, je to jen trochu nepříjemné, ale procedura je za chvíli hotová a Vy máte na měsíc vystaráno. Tak neváhejte a vydejte se do nejbližší prodejny elektro, pro svého nového pomocníka. Vaše nežádoucí chloupky odstraní téměř bez bolesti a bez velkého podráždění kůže, máte na toto léto vyhráno. Už žádné zarostlé nohy, co kazí celkový dojem z Vašeho vzhledu.