Nákupy · 26. 10. 2021

Limonády Čaro vyčarují u vás doma skvělou pohodu

Naše moravské limonády Čaro https://eshop.koldokol.cz/limonady-caro/ vyčaruji u vás doma kouzelnou pohodu už jen pro to, že je vyrábíme s láskou a tuto do nich „vpravujeme“ a vysíláme je tak do světa pod názvem Č A R O.

láska srdce

Jsou vskutku čarovné, jelikož je vyrábějí naše moravské ručičky a limči projdou pouze naší r u č n í v ý r o b o u, proto si na nich dáváme záležet a chutnají tak nějak jinak. Alespoň takové máme zpětné odezvy od našich odběratelů, kteří si na nich tuze pochutnávají. Velkou skupinou spotřebitelů jsou děti, kterým naše limonádky objednávají maminky, jež dbají na správnou životosprávu, neboť moc dobře vědí, že dodržovat pitný režim se vyplatí. A zvykají tak své děti na to, že je vždy třeba mít v dosahu dobrý nápoj. A tím naše Limonády Čaro zajisté jsou.

Nejen, že vás osvěží svou přirozeností a ryzostí pravé moravské přírody, ale naprosto dokonale uhasí vaši žízeň i žízeň vašich ratolestí. Naše skvěle chutnající limonády roztančí vaše chuťové buňky a vykouzlí vám úsměv na rtech.

Navíc s každou zakoupeno u lahvičkou podporujete ekologické projekty v biosférické rezervaci UNESCO Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty! A to přece stojí za to!

Bílé Karpaty

Protože v této chráněné krajinné oblasti žije spousta kriticky ohrožených a velmi vzácných druhů rostlinek a živočichů.

A právě každá naše limonáda má etiketu s vyobrazeným patronem, ať to jsou kytičky anebo zvířátka. Například patronem Limonády Čaro Citron je prstnatec bezový, což je kriticky ohrožený druh orchideje. Vaše děti možná poprvé uvidí dlouhozobku svízelovou, které se přezdívá „kolibřík Evropy“ a je patronkou Limo černý rybíz.

Stylově – patronem Limo Jablko je jadernička moravská, což je stará, ale velmi ceněná odrůda jabloně, která stále zdobí mnoho sadů a pastvin v Bílých Karpatech. Plody jaderničky jsou žlutá jablíčka s načervenalým líčkem.