Podnikání · 19. 10. 2020

Originální voucher pro jedinečné lidi

Blíží se výjimečný den vašich známých a vy jim ho chcete něčím zpříjemnit. jsou to mladí lidé, kteří se rádi baví. Neodmítají žádnou srandu a do všeho jdou po hlavě? Chcete jim darovat něco u čeho se společně zasmějí a užijí si to.

dárek

Mi vám jednu takovou věc doporučíme. Jedná se o hru pro více hráčů, ale nebojte nemyslíme na počítači ani na jiné konzole. Myslíme jen realitu. Budou si moci vyzkoušet pocit, když se ocitnete uprostřed přestřelky. Jedná se totiž o střílecí hru, u které nepřijdete k úhoně. Hra je bezpečná a jediné zranění může být, když zakopnete o své vlastní boty. Jedná se o hru laser games Praha https://www.lazerfunpraha.cz. Je to skvělá příležitost jak něco nového zažít. Jak už jsme nastínili jedná se o laserovou střílecí hru, ve které jsou používány laserové zbraně a vesty, které tento paprsek zaznamenávají. Hra je určena pro větší počet hráčů. U nás jsou k dispozici dvě arény, kde hra probíhá. jedná se uzavřený vnitřní prostor. Celkem je na výběr z jedenácti her, které jsou rozděleny podle obtížnosti jednotlivých her. Jsou tu hry pro začátečníky, kteří se dříve s hrou nikdy nesetkali a pokročilí hráči, kteří již mají nějaké zkušenosti.

Kupující u nás mají možnost dárkového voucherů, který může být jedinečný pro danou osobu. Můžete na něj nechat udělat originální text a tak se stane osobitým. Cenová hodnota je jen na vás. Můžete se poradit s naším ceníkem. Výhodou voucheru je možnost čerpání na více použití. Můžete se tak k nám vrátit a hrát několikrát do vyčerpání voucherů.

hra

Rádi vám nějakou hru přiblížíme ať máte přehled. Vybrali jsme hru Kletba. Hra je určena pro pokročilé hráče, kteří se nebojí ztrácet body. Na začátku hry je jeden hráč označen kletbou s červenou barvou. Ostatní hráči jsou barvy modré. Hráč s kletbou se jí musí co nejdříve zbavit, nebo se mu načítají záporné body. Zbaví se jí zásahem modrého kráče a kletba přejde na něj. Cílem hry je nasbírat největší počet bodů a tím hru vyhrát. Kupte známým voucher s vlastním textem a uvidíte, že se budou skvěle bavit.