Nákupy · 13. 6. 2018

Tester bazénové vody je nezbytně nutný

Pokud jsme si zrovna pořídili nový bazén, tak zatím se nám větší starosti vyhýbají, ale i tak je třeba mu věnovat dostatečnou péči a naučit se starat o vodu, abychom byli připraveni na bezproblémové koupání. Základem je voda bez nečistot, řas nebo zákalu. Je v podstatě úplně jedno zdali máme nadzemní, částečně zapuštěný nebo úplně zapuštěný bazén. Pokud se o něj nebudeme starat, budeme mít v nejbližší době problém. Rozhodně musíme zjistit hodnotu vody a úroveň chloru, k tomu nám pomůže vhodný tester. Nesmíme podceňovat tento krok, jelikož nejdůležitější pro křišťálově čistou vodu v bazénu je rozhodující její pH. Tato hodnota by měla být v rozmezí 6,8 až 7,6. Pokud tomu tak není, tak se musí upravit vhodnými bazénovými přípravky, tak zvanou bazénovou chemií.

děti v bazénu

S kapkovým testerem jde všechno jednodušeji

Patří mezi nejrychlejší testery na trhu, díky němu totiž máme během dvou minut jasno, co bude dále následovat. Navíc se nemusí složitě pořizovat papírky, ale prakticky máme v balení tester na měření pH, ale zároveň také zjistíme úroveň aktivního chloru. V podstatě se jedná o dvě hlavní složky, které se musí kontrolovat a hlídat a podle potřeby upravovat. Nejlepší je dělat obě měření současně, tím si odbudeme povinnost kontroly a také získáme jistotu, že je vše v naprostém pořádku. V balení máme testery, které vydrží až na 120 použití. Měření nebude složitá záležitost, podle https://www.chlorito.cz/kapkovy-tester-bazenove-vody-ph-a-cl-41 se vše zjistí velmi rychle. Tím samozřejmě můžeme i my rychleji odstranit případné nedostatky.

nohy

Odměna bude stát za to

O tom se nedá ani diskutovat. Čistá voda, ideální potřeba v horkém dnu. Zároveň dokonalá zábava pro naše děti. Není nad jistotu, že vodu v bazénu máme kvalitní, která neublíží naší pokožce a vlastně i celkově našemu zdraví. Chvíle zdržení se vždy vyplatí. Není správné kontrolu vody odkládat na někdy příště. Netrvá to dlouho a prevence je nejlepší co můžeme pro svoje zdraví udělat. Navíc plavání nejen osvěží, ale také formuje naší postavu.