Nezařazené · 27. 6. 2018

Kvalita a bezpečí na prvním místě

Každý chce mít svůj příbytek dokonalý a také bezpečný. K tomu všemu slouží elektroinstalace
Teplo
Obzvláště v zimních obdobích a i některých chladnějších letních dnech je třeba v domácnosti topit. Chytré vytápění dokáže každou místnost vyhřát odpovídajícím způsobem, a pokud je vše řádně nastaveno, pocítíte to i na penězích, protože nebude topit zbytečně tam, kde to není třeba. Topná tělesa se dají regulovat podle vašich požadavků na větší či menší teplo, a to i na dálku. K tomu vám postačí mobil nebo jiné zařízení s internetovým připojením. Stejně tak budete mít i přehled o tom, v jaké místnosti je jak teplo. Chytré topení navíc umí udržet stabilní teplotu v jednotlivých pokojích.
nářadí elektrikáře.jpg
Světlo
Inteligentní svícení je výhodné nejen díky úspoře energie (pohybové senzory), ale také dokáže podle denního světla regulovat sytost osvětlení vnitřního, tedy nesvítí zbytečně víc, než je třeba. I běžné vypínače na zdi toho umí hodně, můžete jimi zhasnout či rozsvítit ve všech pokojích najednou. Podobně, jako je tomu u topení, i zde máte možnost díky dálkovému nastavení osvětlit cestu nebo různá zákoutí zahrady.
superhrdinka.jpg
Zatemnění
Teplo zbytečně neuniká i díky žaluziím, markýzám či roletám. I ty s těmi se dá manipulovat podle venkovního prostředí, v zimě zabrání zbytečnému úniku tepla a v létě vás ochrání před parnými teplotami. Ovládat se dají i na dálku, nastavit lze i automatické ovládání.
Spotřebiče
Většina z nás při odchodu do zaměstnání nechává spoustu spotřebičů v zásuvkách, aniž by běžely, díky centrální funkci pak můžete před odjezdem z domu vše, co je napojené do zásuvek vč. nich vypnout.
Pokud vás bude trápit to, že si váš dům ve vaší nepřítomnosti bude dělat, co ho napadne, tak z toho obavy opravdu mít nemusíte. Kvalitní elektroinstalace vás bude o veškerém dění informovat prostřednictvím zpráv.