Nákupy · 17. 11. 2021

Betonové ploty

Stavíte dům či jen rekonstruujete exteriér vašeho domu a rády byste měli krásný plot, přes který vám nebudou koukat sousedi a kolemjdoucí z chodníku a vy tak budete mít dostatek soukromí na vašem pozemku? Jste na správném místě. Dnes vám představím firmu z Pardubic, která se vám postará o betonový plot kolem baráku. Betonové ploty Pardubice mají mnohem delší životnost, než klasické dřevěné či plastové ploty, proto vám firma zaručí vysokou kvalitu a jedinečný design. Ploty jsou možné v mnoha provedeních, jako je výběr designu, barvy, výšky, kdy můžete mít nízký 50cm, ale také vysoký až 3m, šířka jednoho panelu je 2m a mnoho dalších možností.

Výplň plotu

Tyto ploty jsou jedinečné, rozzáří vaši zahradu a zajistí soukromí. Takže se můžete v klidu koupat v létě koupat v bazénu nebo se opalovat na lehátku bez přihlížejících sousedů. Také je možné využít pouze plotové výplně, kdy si necháte postavit betonový plot pouze do určité výšky a zbylé místo vyplníte dřevěnými či plastovými plaňkami. Ptáte se, jak náročná je údržba takového plotu? Tak žádná, tyto ploty jsou bezúdržbové, což je naprostá bomba. Pokud však chcete předejít změnám barvy vlivem slunečního záření a stárnutí, je možné použít povrchové nátěry na beton.

Betonový plot

A ceny? Tak ty jsou bezkonkurenční. Záleží však na vašem výběru, proto firma nabízí nezávazné spočítání ceny. Také je v nabídce demontáž stávajícího plotu od 175,-. Nejvíce prodávané desky jsou štípaný kámen a jejich cena se pohybuje od 285,- do 390,- za desku či sloupek. Nerové cihličky, které jsou také velmi oblíbené, se prodávají od 285,- do 320,- za desku či sloupek. Desky plotu jsou možné pořídit jednostranné, kdy je vzor pouze z jedné strany a z druhé nabízí výrobce tři možné vzory nebo oboustranné, kdy je vzor z obou stran stejný. Pokud tedy přemýšlíte o novém plotu, doporučuji kouknout na stránky této firmy, kde vám ochotně rádi pomůžou a poradí s výběrem.