Nákupy · 12. 7. 2017

Poslední léto bez bikin

Asi nenajdeme v roce období, kdy by nás naše nadváha trápila více než právě v létě. Teplé dny jsou předurčeny pro krátké oblečení, což u žen znamená především splývavé letní sukně, krátké šatičky, tílka a velmi populární šortky v nejrůznějším provedení. A to jsme zatím stále u kapitoly běžného denního oblékání a vůbec jsme se nevypravili k přehradě, k bazénu, nebo na letní dovolenou. Tam se neubráníme povinnosti obléci ještě mnohem skromnější typ oděvu a tím jsou plavky. Můžete sice sáhnout po nejrůznějších modelech celkových plavek, nebo tankin, ale ruku na srdce, k létu přeci patří miniaturní bikiny, ve kterých se nádherně opálíte!

kuchyňská váha

Zatím si je ještě nemůžete dovolit. Ano, zatím. Zatím jste totiž drželi pouze neúčinné a nepříjemné dietní programy, které znamenaly vítězství nad nadbytečnými kilogramy jen dočasně. Ve chvíli, kdy přísný režim skončil a vy jste se vydali na první oslavu své nové postavy, kilogramy a centimetry se velmi rychle začaly vracet na své původní působiště. Za pár týdnů vaše postava vypadá stejně jako ve chvíli, kdy dietní režim začal a bohužel výsledkem není jen vaše zklamání, ale i o kousek zpomalený metabolismus. A zpomalený metabolismus a ztráta motivace je ta nejhorší startovní pozice pro pokusy o nové zhubnutí.

Pro všechny z vás, kterým se neustále nedaří rozloučení s kilogramy jednou provždy, je zde speciálně navržený stravovací plán. Cyklická ketogenní dieta je program pečlivě předpřipravených jídel plných proteinů. S její pomocí se zbavíte e všech špatných stravovacích návyků a bude se vám dařit úbytek váhy udržet i po skončení programu.

modelka

Toto léto bylo poslední, kdy jste se nemohli hrdě předvést na pláži v plavkách. Už příští léto se bude po prosluněných plážích procházet vaše nové, štíhlejší já. Dámy jistě neodolají nákupu nových bikin a budou hledat model, který toho zakrývá co nejméně!