Nezařazené · 5. 5. 2023

Krásná díky nohám?

Ženy mají hned několik předností, které z nich dělají nádherné bytosti doslova k zulíbání. Jednou z nich jsou nohy, které svým způsobem hodnotí každý muž a ani pozornost ostatních žen, se jim nevyhne. Jak se ale dopracovat k tomu, abyste vaše nohy hrdě ukazovaly a mohly si to vůbec dovolit? Věřte, že snadno a s trochou pomocí.
běhání u řeky

▪ PERFEKTNĚ OHOLENÉ

Aktuálně je nesmírně módní být naprosto „hladké“. To značí, že se žádný chloupek na ženském těle netoleruje a nebere se v úvahu to, že je to přirozené.Hledí se na to, že je to právě žena, která má být ztělesněním dokonalé a hladké kůže, takže si nemyslete, že vám projde to, pokud nebudete mít oholené nohy.
Kromě klasické žiletky, kterou má doma snad každá, je dobré vsadit i na voskové procedury nebo odstranění chloupků laserem. Díky němu se totiž postaráte o dokonale vyhlazenou pokožku, která bude bez jediné chybičky a všichni z vás nespustí zrak.
stopařka v plavkách

▪ PRYČ S VADY KRÁSY

Je spíše výjimkou, pokud má žena dokonalé nohy bez jakékoliv chybičky krásy, která by jim nepřidala na úrovni. Pokládají se za to i mateřská znamínka, různé žilky, pomerančová kůže nebo jizvy, ke kterým se dopracujete v průběhu života. To vše vám pochopitelně kazí celkový vzhled vašich nohou, které byste jinak mohly vystavovat všude a ve všech outfitech.
Samotný vzhled vylepšíte díky kardio cvičení a posilování nohou. Díky němu jich totiž dostatečně zpevníte a zbavíte se tak kůže, kterou není nutné se chlubit. Odstranit jizvy vám pomůžou speciální krémy a při pravidelném používání značně zlepší jejich vzhled a splynou vám s kůží. Pokud se jedná o různé výčnělky na kůži, na které nejste pyšné, s nimi vám pomůže už kožní lékař, který vám je precisně odstraní.

▪ MAZÁNÍ JE ZÁKLAD!

Nemyslete si, že se vaše pokožka na nohách obejde bez potřebného množství výživy a hydratace. Je důležité ji pravidelně promazávat za pomocí tělového mléka, másla nebo různých krémů, které jsou určené přímo na partie nohou. A že jich je více než dostatek, se můžete přesvědčit v prodejnách kosmetiky, ze které si vyberete přesně takový, který vám bude dokonale vyhovovat.