Podnikání · 26. 12. 2017

Skutečný dárek, který poputuje virtuální cestou

Také už se vám někdy přihodilo, že jste potřebovali někomu dát nějakou pozornost a z časových důvodů jste to nemohli realizovat? Nebo jste třeba chtěli jen udělat někomu blízkému radost a všechny obchody už byly zavřené. Co tedy takhle narychlo sehnat? To, co asi nikdy nikoho neurazí, ale naopak potěší, je pozornost v podobě květiny.

rostlina

o Alespoň já neznám ani jednoho člověka, který by nepovažoval květinu za krásný dar.
Možná v minulých staletích, kdy se takový dárek pro muže považoval za znak zženštilosti. To už naštěstí dávno neplatí. Dnes můžete udělat radost tímto způsobem opravdu komukoliv.

Ani nemusíte vstát od stolu

Co ale dělat v tom případě, že nejbližší prodejna s touto přírodní krásou je několik kilometrů daleko nebo je sice v naší blízkosti, ale už mají zavřeno a vy prostě potřebujete poslat květinu? Stačí využít výhody nejmodernější techniky a během pár minut máte po starostech. Jak na to?

· Postup je opravdu jednoduchý.
a) Zapnete si svůj počítač.
b) Přihlásíte se na internet.
c) Najdete si tu správnou firmu, která má na svých stránkách výběr ze všech možných druhů vázaných kytic.
d) Klinete na tu, která se vám nejvíce líbí.
e) Pošlete nezbytné údaje.
f) Zaplatíte platební kartou, která je určena pro nákupy na internetu. Nebo jiným možným způsobem – bankovním převodem, prostřednictvím PayPal.
g) Budete se těšit na zpětnou vazbu od vámi obdarovaného.

dárek

Tento systém je naprosto dokonalý v tom, že květina bude vždy doručena naprosto čerstvá. Dalo by se říci, že její doručení proběhne jakousi teleportací. Nemusíte mít tedy strach, že se cestou v nějakém dopravním prostředku pomuchlá nebo jinak znehodnotí. A jelikož má být každá dobrá vlastnost (mezi než patří i věrnost) patřičně oceněna, můžete si být jisti, že příště bude ten dárek pro příjemce stejně drahocenný, ale pro vás už to bude levnější.