Nákupy · 30. 11. 2021

Renesance nebo Baroko? U nás není nic problém!

Milujete historický nábytek ? Jste sběratelé nebo pouze jen milovníci poctivých věcí, které vydrží několik desítek nebo stovek let? Pak zavítejte k nám! Tento vkusný nábytek není v oblibě jen u nás, ale i v zahraničí. Komody mají dlouhou historii a měly i kování. Určitě pamatujete krásnou dřevěnou komodu z příbytků vašich babiček nebo dokonce prababiček. Ale k čemu vlastně starožitná komoda https://svetpokladu.cz/product-category/starozitny-nabytek/komody-starozitne-zamecke/ slouží? Z praktického hlediska jí dnes využíváme na uložení věcí, čímž získáváme v bytě nebo domě větší uspořádání které má každý rád.

komoda

V dnešní době si můžeme vybrat z mnoha stylů a barev. Mladí lidé ocení bílou barvu, která je hitem již několik let, ale z praktického hlediska je na ní bohužel vidět každá šmouha. My vám můžeme nabídnou poctivé nefalšované dřevo. Například dýhovanou komodu z první republiky, repliku barokní malované komody, malovanou originální komodu z konce 19. století, komodu s mramorovou deskou a další. Každý nadšenec si u nás zajisté najde tu pravou lásku ke které bude každý den vzhlížet, a chlubit se s ní svým návštěvám. Ručíme za kvalitu našeho dřevěného nábytku. Vše vyrábíme tady u nás v ČR. Proto to nejsou žádné laciné napodobeniny, ale poctivá práce nás všech. Dáváme do těchto věcí svou duši. Proto máme takové krásné kousky. Samozřejmostí pro nás je kvalitní komunikace se zákazníkem pokud si neví rady, a potřebujeme s výběrem poradit. Nejenom na zámku jí musí nutně mít, ale můžete jí mít klidně i vy!

komoda

Jsme mistry v oboru. Naše ceny jsou sice pro někoho vyšší, ale pokud chcete kvalitu tak za nízkou cenu jí bohužel již dnes už nekoupíte. Na našich webových stránkách si můžete prohlédnout i další kousky které nabízíme a vybrat si ke krásné starožitné komodě, třeba i selskou židli nebo i něco jiného? To už v tuto chvílí záleží pouze na vás jak se rozhodnete. Nebo můžete udělat někomu blízkému obrovskou radost, pokud miluje tento styl a marně shání originální, a kvalitní kousek který by mu přesně pasoval do jeho příbytku.