Nákupy · 16. 10. 2018

Pro malé i velké milovníky fotbalu

Pokoj pro aktivního rošťáka si zasluhuje nejen základní zařízení v podobě pohodlné postele, skříní a pracovního stolu. Je třeba jej vybavit i co největším počtem zábavných a atraktivních prvků, které mu ukrátí volnou chvíli v případě, kdy zrovna nemůže vyrazit ven za kamarády nebo za sportem.
fotbalový míč

Výběr doplňků
Jaké by to měly být doplňky, aby kluky zaujaly? Určitě s tématikou fotbalu! Fotbal je velkou láskou, a proto fotbalový motiv nesmí v pokoji chybět. K dostání je několik zajímavých doplňků do dětského pokoje, které ukáží, že váš malý poklad dává své nadšení sportu. A když budete hledat doplněk, který je praktický? Vyberte sedací vak fotbalový míč! Vypadá perfektně a poslouží i k posezení a válení. Sezením na vaku zůstává aktivní celá řada svalů. Vak děti nenutí setrvávat jen v jedné poloze, jako na klasické pracovní židli. Proto má v dětských pokojích své jisté místo.
děti na fotbale

Údržba sedacího vaku
Možná vás napadne, že v dětském pokoji nemá doplněk s textilním potahem praktické využití, protože se snadno ušpiní. Nemusíte se vůbec bát. Je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů. Jejich předností je snadná údržba. Čištění i velmi odolných skvrn zvládnete jen s navlhčeným hadříkem. Bílá barva na sedacím vaku zůstane pořád bílá!

Sedací vak místo pohovky
Dětský pokoj je místem, kde děti tráví mnoho času i ve společnosti kamarádů. Pro ně je třeba zajistit místo, kam se posadí. Pohovka do dětského pokoje není dobrý nápad, pokud bojujete s metry čtverečními volné plochy. Mnohem vhodnější je zakoupení několika sedacích vaků. Ty se dají snadno poskládat na sebe a vytvářejí nejen zajímavou dekoraci, ale slouží jako zábavný prvek ve chvíli, kdy má vaše dítko v pokoji kamarády. Prohlédněte si nabídku sedacích vaků. Široký sortiment je zárukou toho, že si vyberete ten, který dětský pokoj ozdobí nejlépe.