Nákupy · 8. 10. 2018

Schneider Asfora nám nabízí skvělé řešení

Každá místnost v domě a bytě má jedno společné a to je přívod elektrického proudu. Na chodbách jsou rozmístěny vhodně vypínače, které nám signalizují, kde jsou umístěny, abychom je ve tmě nejrychleji našli. Je to skutečně skvělá věc a vynález, který nás dlouho nenechá tápat ve tmě. V bytě se navíc setkáme s prostory, které patří výhradně různým typům zásuvek.
lampička u tv
Většina z nich slouží k přívodu elektrického proudu do různých druhů spotřebičů, ale další jsou anténní na televizi, rádio nebo satelit, síťové nebo telefonní, záleží na tom, jaké máme my osobně požadavky. Již jen při běžném propočtu se vyplatí zakoupit jednotné strojky jak pro zásuvky, tak vypínače, které vynikají kvalitou a i vysokým designem. Jedno takové jednoduché řešení nám nabízí Asfora, která je základní řadou Schneider.
kabely ve zdi

Skvěle se s ní pracuje

Není potřeba vystudovat elektrotechnickou školu, abychom zvládli zapojení těchto komponentů. Jedná se o prvotřídní kvalitu, která se vyrábí ve dvou základních barvách. Polar a marfil, což je bílá a krémová a obě dvě barvy se naprosto skvěle hodí k veškerému bytovému doplňku a modernímu stylu. Výhodou je, že se dají jak zásuvky, tak vypínače řetězit pěkně vedle sebe. Stačí pak zakoupit vícenásobné rámečky a do nich zasadit jednotlivé kompletní strojky. Navíc vše funguje jako skládačka co do sebe hravě pasuje, proto je tato řada naprosto skvělá.
elektrické zástrčky

Ostatní nabídky

Vzhledem k tomu, že mnozí preferují mít vše v bytě v jednom provedení, tak neudělají chybu ani v případě této modulové řady. Různé druhy přepínačů a zásuvek nejsou rozhodně všechno v této nabídce. K ucelené řadě lze pořídit i venkovní zvonek, tlačítkový ovladač na žaluzie, popřípadě na jiné zařízení nebo otočný stmívač. Je to zkrátka řada, s kterou se nebudeme nudit. Zakoupit si lze jak jednotlivé náhradní rámečky, tak i ve více početném provedení, což se ocení především v kuchyni nebo pracovně.