Technika · 12. 6. 2019

Tetování za iPhone XS

Pokud si chcete pořídit nový iPhone, musíte si pořádně zamakat. Stejně tak i u starších modelů. Nebo se najdou někteří extrémisté, kteří se nechávají degradovat a začnou si vydělávat potupným způsobem. Nebo prodají nějaký orgán. Nicméně jistému panu Richardovi stačil pouze komentář a následné tetování.
tattoo tetování
            Na oficiální stránce na Facebooku Alzy proběhla soutěž o iPhone. Pan Richard z Pardubic se v komentářích zmínil, že by za výhru tohoto telefonu zaprodal firmě duši a nechal si vytetovat Alzáka. Tím je myšlen maskot celého eshopu, tedy zelený mimozemšťan vyskytující se v reklamách, ale i kdekoliv, kde se vyskytuje název obchodu.
            Alza jej tedy kontaktovala, že jim tato nabídka přijde lákavá a aby jim případně napsal na email. Toho se však chytlo více lidí a zájem nakonec projevilo 36 účastníků soutěže. Nicméně jediný, kdo uzavřel plán s obchodem byl pan Richard. Firma totiž tento nápad nechtěla původně uskutečnit, avšak vytrvalý odvážlivec neustále tlačil, zda-li se mohou domluvit. Tak se tedy domluvili a po dvou telefonátech bylo vše připravené.
iphone xs max
9. července přišel pan Richard do Inkmatiq Tattoo, podepsal smlouvu, díky které za tetování měl získat svou cenu a nechal tatérku tvořit svou práci. Nakonec mu malý mimozemšťan skončil na hrudi v poměrně slušné velikosti a oblekem supermana. Za tuto senzaci získal muž iPhone XS v barvě Space gray a pamětí 256 GB. Ten stojí na trhu kolem 35 tisíc.
            Muž tedy získal svůj telefon a Alza má založeno na opravdu dobrou reklamu. Nejen díky vytetovanému Alzákovi, ale díky fotkám, které se nyní šíří internetem. Není však jediný, kdo pro telefon dokázal takový šílený plán podstoupit. Někteří jedinci si za finanční obnos nechávají tetovat loga firem, podobně jako mladík s logem T-mobile, kterému za tuto ozdobou přislíbili taktéž telefon. Názory na tuto aférku jsou opravdu rozličné, ovšem vlastník nového telefonu je jistě spokojen více než dost.