Finance · 6. 1. 2019

Hypotéka bez registru

Poměrně často vyhledávaný název. Co ovšem znamená? Řekneme si to rovnou. Nebankovní hypotéka bez registru představuje velice výhodný finanční produkt pro podnikatele. Tento typ úvěru je určen pouze podnikatelům, firmám a OSVČ. Do podnikatelských úvěrů řadíme i další typy jako je hypotéka bez doložení příjmů.
Moravské hypoteční centrum s.r.o. je připraveno poskytnout vám tento podnikatelský úvěr za velmi výhodných podmínek.

bankovky

Peníze z úvěru se používají pro účely podnikání. Hradí se s nimi veškeré výdaje, běžné potřeby, můžete nakupovat majetek, vybavení, materiál, stroje, ale také můžete splatit dluhy, nedoplatky, OSSZ, VZP, zástavy, exekuce nebo zvolit konsolidaci či refinancování. Tento typ úvěru je k těmto účelům jako stvořený. Cokoliv, co potřebujete ve firmě uhradit, tak můžete zaplatit pomocí peněz z úvěru.

  • Jako zástava se dává nemovitost. Může jít o pozemek, dům, byt, halu, objekt, komerční budovu a spoustu dalšího. Jakmile nám pošlete fotografie nemovitosti, začneme se vašim případem okamžitě zabývat.

Není nutné daňové přiznání

Daňové přiznání nebudeme potřebovat. Není nutné. Možná jste si oddychli, protože jinde to bývá velký problém. U nás jej nepotřebujeme. Nevadí proto ani nízké daňové přiznání.

  • Nebuďte otroky daňového přiznání. Je mnoho různých společností a zejména banky vyžadují, abyste jim dokládali daňové přiznání. Jenomže, co když je nízké nebo jej nemůžete nebo nechcete nějakým způsobem doložit? To všechno se akorát obrací proti klientovi. Nedělejte https://www.databazeknih.cz/knihy/vlci-73676 si s tím starosti a soustřeďte se na podstatné náležitosti. Žádné daňové přiznání není nutné, proto nevadí, ani když je nízké.

prasátko

Záznamy v registrech dlužníků

Záznamy jsou dalším velkým strašákem mnohých podnikatelů a nejenom těch, ale poslední dobou i běžných občanů, kteří si chtějí sjednat nějakou půjčku či úvěr. Naše společnost ovšem žádné záznamy řešit nebude. Úvěr vám poskytneme i v případě, že záznam máte. Máme pro vás připravenou výhodnou úrokovou sazbu, a to již od 7 % p.a.
A co můžete získat?

  • Až 70 % z odhadu nemovitosti.
  • Nízkou úrokovou sazbu, garantovanou po celou dobu splácení.
  • Dobu splatnosti 1–30 let.