Podnikání · 2. 11. 2022

Jak si vylepšit sex?

Když se lidé cítí dobře, cítí se dobře. A proto jsou ochotni obětovat klidně i nemálo času a energie jakékoliv činnosti, která je žádoucím způsobem uspokojuje. Například sexu.

Jenže sex má na rozdíl od jiných kratochvílí tu nepříjemnou vlastnost, že ani tehdy, když má člověk čas, chuť a partnerku, nemusí přinést ono vytoužené potěšení. Protože tady to chce v případě mužů i erekci. A když se někdo této nedočká, není to zkrátka ono, není to to pravé potěšení.

žena v posteli

Jenže právě erekci nemá vždy automaticky kdokoliv. Zatímco v pubertě ji má kdekdo i tehdy, když o ni ani v nejmenším nestojí, protože je tato na některých místech a v některých situacích zdrojem ostudy a trapasů, později ji někdo nemá ani tehdy, když by ji chtěl mít třeba i za každou cenu. A pak se těžko plní ony takzvané ‚manželské povinnosti‘, když není čím.

Taková situace určitě zamrzí muže, kterému se to stane, a pochopitelně nejednou nejen tohoto, ale i jeho partnerku, případně partnerky či partnera. Ale jsou věci, které prostě neovlivníme. Neporučíme ani větru, ani dešti, a někdy ani erekci.

žena potmě

A když této poručit nemůžeme? Pak nám s ní může pomoci aspoň Sildenafil. Což není nic jiného než lék na problémy právě s erekcí. Tuto látku totiž najdeme ve Viagře, a v tuto chvíli už všichni jistě víte, o čem mluvím.

Jenže nevýhodou je, že právě na Viagru se mnozí z nás spoléhat nemohou. Ta je na předpis a vzhledem k její potenciální nebezpečnosti třeba pro kardiaky ji jen tak někomu nepředepíší. Ale naštěstí to Viagrou nekončí. Jsou tu i další přípravky obsahující tuto látku, a ty jsou i volně dostupné. A může si je tedy koupit kdokoliv, kdo chce být mužem, když má tu touhu a příležitost.

Což je dobrá zpráva pro spoustu mužů. Kteří by si jinak museli nechat na potěšení ze sexu někdy zajít chuť, a to jenom proto, že je neposlouchá docela zanedbatelná část jejich těla.