Nákupy · 16. 7. 2022

Levné schodiště

Pamatujete si, když jste si stavěli svůj dům? Anebo jste už měli koupený dům, který už byl užívaný? Myslím si, že pokud kupujete nějaký větší dům, tak tam taky logicky budete mít asi nějaké schodiště https://www.kmkdesign.cz/schodiste-schody. A nemusí to být pouze vnitřní schodiště. Může to být taky venkovní schodiště na venkovní balkon anebo na zahradu. Tohle už ale záleží opravdu na každém z nás, jak my se všichni rozhodneme. Protože tady u tohoto záleží taky na tom, jak jí na to máme finanční rozpočet. Protože schodiště v dnešní době velmi drahé. Vždyť se jenom podívejte, kolik stojí materiál. Já jsem chtěla dneska stavět dvě přístavby k nám domů. Protože mám malý domeček, tak jsem chtěla, abych měla svůj vlastní pokoj a můj syn taky. Tak jsem si řekla, že se letos do toho pustím. A tak jsem si zjišťovala různé ceny. A byla jsem docela v šoku.

Dřevo mám moc ráda.

To, co bych za to dala minulý rok, bych ušetřil a snad dvě stě tisíc korun. A tento rok je docela hrozný, protože všechno je předražené a drahé, že si říkám, že se na to asi vykašlu. Mně to přišlo velmi drahé. Nicméně ale už jsem byla začátcích, takže jsem musela taky vymyslet, jaké tam budu mít schodiště. Nakonec jsem byla ráda, když jsem sehnala použité schodiště.

Někdy je schodiště dokonalé.

Sice to nebylo nic moc a nebylo to podle mého vkusu, ale ušetřila jsem alespoň pět tisíc korun. A myslím si, že tohle se vyplatí pro rodiny, které nemají moc peněz. Já jenom věřím, že jednoho dne budu mít tolik peněz, že si pořídím takové pěkné schodiště, které je podle mého vkusu. A jaké schodiště se líbí vám? Dáváte přednost minimalismu nebo chcete nějaké honosné schodiště? Viděla jsem jich opravdu mnoho typů a druhů schodišť a musím říct, že některá schodiště jsou opravdu jako umělecké dílo a velmi pěkná. Já sama jsem si řekla, že bych taky chtěla být tak šikovná a umět tohle udělat. Nicméně jsme ale nešikovná a dávám si záležet pouze na tom, abych měla takové schodiště, aby se mi to hodilo do mého interiéru. Nebo vám by to bylo jedno?