Nákupy · 26. 5. 2022

Nový lustr


Dřevěný lustr je velmi zajímavý doplněk na doma. Já sama jsem kdysi měla dřevěný lustr, ale když se sem nastěhoval přítel, tak ho vyměnil za nějaký moderní lustr. Musím říct, že se mi ta změna líbila, protože jsme dřevěný lustr měla doma asi už deset let a vážně to asi už chtělo změnu. A tak jsem se novému lustru nebránila. Ze začátku jsme vůbec neměla žádnou představu o tom, jak by měl nový lustr vypadat místo dřevěného lustru. Abych se přiznala, tak jsem nikdy na změnou lustr a jiného stylu nikdy neuvažovala. Proto jsem byla velmi překvapená, když s tím přišel můj přítel, že by to chtělo změnu. Udivilo mě, že zrovna muž se zabývá lustrem! Docela zajímavé a zvláštní. Ale stalo se. Sice dřevěný lustr byl stále pěkný, ale řekla jsem si, že možná změnu by to asi chtělo. A tak jsme jeli s přítelem od showroomu, kde jsme viděli asi tisíc lustrů.

Lustry jsou různé.

Bylo toho vážně moc, že jsme si ani neodkázala žádný vybrat. Byl tam taky moderní dřevěný lustr, ale přítel chtěl úplně nějaký jiný lustr. Kulatý a minimalistický, co se hodí všude. Nevěděla jsem, jak to myslí, tak jsem nechala výběr lustru na něm. Navíc ale dřevěný lustr může sloužit kdekoliv. Jenže přítel to ale nechtěl ani slyšet.

Dřevěný lustr se hodí na chatu.

A tak jsem se rozhodla, že dřevěný lustr uschovám pro případ, že bych se pak sama rozhodla, že bych chtěla dřevěný lustr zpět. A přítel tedy nakonec v prodejně vybral lustr pěkný kulatý s jemnými třpytkami. A to taky musím říct, že mě docela zarazilo, že přítel si vybral lustr se třpytkami. Ale nakonec jsem se dozvěděla, že to bylo taky kvůli mně, abych prý nebyla smutná z toho, že nemám doma už můj milovaný dřevěný lustr. Musím ale říct, že i nový lustr má něco do sebe. A chcete vědět, jak tedy nakonec skončil dřevěný lustr? Chvíli byl schovaný, ale nakonec jsem ho vytáhla ze skříně a pověsila jsme ho do garáže. A tak se pěkně vyjímá. Líbí se mi. Změna je život.