Nákupy · 9. 2. 2022

Outdoor na zimu

Ať už jezdíte na kole, máte rádi procházky nebo jste třeba cyklista potřebujete kvalitní oblečení a pevnou obuv. Oblečení by rozhodně mělo být funkční, z kvalitních materiálů a v případě outdoorových nebo aktivit v zimě také dobře zateplené bundy. Pokud jste cyklista tak se Vám samozřejmě bude ideálně hodit kvalitní cyklistický dres a kalhoty pro maximalizaci pohodlí na kole.

turistika

Přece jenom pokud třeba jezdíte delší trasy komfort na sedle je opravdu potřeba. Na turistiku také potřebujete kvalitní a pevnou obuv, protože pokud ji nemáte může se Vám stát, že po celodenní túře přijdete domů a noha bude plná puchýřů. V horším případě se Vám může stát, že si přímo na túře třeba podvrtnete kotník což je ještě o dost horší než puchýře. Outdoorové a cyklistické oblečení už však nalezneme téměř na každém e-shopu s oblečením a tak stejně i v kamenných obchodech třeba se sportovním vybavením. Většina obchodů se na tyto potřeby ale přímo nespecializuje a nebo to jsou konkrétní značky s dost mastnou cenovkou. Rozhodně doporučuju si najít nějaký specializovaný obchod nebo e-shop. Narazil jsem na e-shop, který se na tyto věci specializuje a kde si můžete vybrat, co vám bude nejvíce vyhovovat.

cyklistika

C-store.cz je e-shop se specializací na outdoorové oblečení převážně značky Craft. Najdete tam ale taky různé ostatní značky jako například Silvini, Kari Traa nebo maloja. Na stránkách naleznete opravdu velkou škálu oblečení a myslím, že cokoliv potřebujete tak tam najdete. Veškeré značky na e-shopu jsou velice kvalitní a od každé tam naleznete několik cenových variant takže si určitě vyberete. Oblečení je samozřejmě jak pro muže tak i ženy a děti a také tam najdete například třeba doplňky na cyklistiku. Na stránkách uvedených výše v odkazu máte k dispozici kontakt takže pokud budete mít jakýkoliv další dotaz neváhejte se ozvat.